31 lipca 2022r. – POLECANE

Przyjdźcie do Mnie wszyscy!       

Posłuszni temu wezwaniu Polacy wyruszyli na pielgrzymki. Jak Polska długa i szeroka, spieszą pielgrzymi, by pokłonić się Bogu ukrytemu w Najświętszym Sakramencie, swym świętym patronom, oraz swej Matce, Królowej Polski.

Chciałbym dziś przypomnieć tych, do których chodzimy się modlić:

 

 Po śmierci będzie o mnie głośniej niż za życia

Cuda świętego ojca Pio.

Roberto Allegri

„W niebie będę mógł wam więcej pomóc. Kiedy przygotuję wam miejsce, przyjdę z Jezusem i zabiorę was ze sobą. Bądźcie wierni i wytrwali, nigdy nie opuszczajcie owczarni. Tam, gdzie ja będę, będziecie i wy”. – o. Pio

 Ojciec Pio przez wielu jest znany z niezwykłych mistycznych zjawisk: stygmatów, bilokacji czy tajemniczych zapachów, które czuł każdy, kto go spotykał. Jednak to liczne cuda za jego wstawiennictwem potwierdzają najmocniej jego świętość i potężne wsparcie, które daje wiernym z nieba.

                        Pragnę też polecić książkę o Najświętszym Sakramencie: 

Dwa Serca

autor: 

Mateusz Dudkiewicz

Marek Zaremba

 Zawierz się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

      i obudź swoją wiarę!

Rekolekcje zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

 

Święty Jan Paweł II mówił, że Serce Jezusa nadaje rytm Kościołowi. Czy na co dzień słyszymy Jego bicie?

Dwa serca to wyjątkowe rekolekcje, które otwierają na prawdziwe życie wiarą według Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez trzydzieści trzy dni ks. Mateusz Dudkiewicz i Marek Zaremba rozważają wezwania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uczą nas, jak żyć zgodnie z pięcioma tajemnicami: wdzięczności, Eucharystii, obietnicy, wynagradzania i apostolstwa.

Owocem tych rekolekcji jest zawierzenie się Najświętszemu Sercu, dzięki któremu możesz doświadczyć wypełnienia obietnic objawionych przez Pana Jezusa św. Małgorzacie Alacoque.