Ogłoszenia parafialne, XV Niedziela Zwykła, 10.07.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 15. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek święto św. Benedykta, opata i patrona Europy; we wtorek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w środę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.
    W zeszłym roku grupa wiernych przyjęła właśnie szkaplerz karmelitański; sobotnie wspomnienie NMP z Góry Karmel jest dla nosicieli i czcicieli szkaplerza świętem patronalnym.
  2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, w lipcu – sierpniu w niedziele nie ma mszy o godz. 12.00, a msze wieczorne będą sprawowane o 19.00. W czasie wakacji urlopów życzymy udanego wypoczynku, aby również był to czas przeżyty z Bogiem. Warto zaopatrzyć się w ciekawą, religijną książkę z naszego parafialnego sklepiku.
  3. Dzisiejsze ofiary przeznaczane są na remont dachu.
  4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i polecamy ich miłosierdziu Bożemu. Wszystkim parafianom i przebywającym gościom życzymy udanej niedzieli i takiegoż tygodnia.