10 lipca 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyW służbie rodzinom” Szkoły Benedykta, placówki niepubliczne, o uprawnieniach szkół publicznych, w których edukacja jest bezpłatna, oferują kompleksowe wsparcie dla rodzin w edukacji domowej, przeprowadzają je przez proces realizacji podstawy programowej. – mówi ks. dr. Andrzej Lubowicki, dyrektor Szkół Benedykta w Sulejówku.

Czy ubiór ma znaczenie?” Ubierz się ładniej, idziesz do Kościoła, słyszałem jako dziecko od mamy. Czy można wyglądać atrakcyjnie, nie ulegając ciągle zmieniającym się trendom mody? A może nie warto w ogóle zaprzątać sobie głowy ubiorem, bo przecież liczy się wnętrze człowieka, a nie to, co na siebie zakłada?

 

Gość Niedzielny W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi Starego Testamentu – dwie Księgi Królewskie i dwie Księgi Kronik. A także artykuł 

Po prostu Benedykt” Dziś w czasie epidemii i wojny na Ukrainie, szukamy wskazówki Jak Żyć? Jest taka wskazówka: Wskazywali na nią papieże różnych epok. Zwłaszcza wtedy, gdy wierzący zapominali o Bogu, a Europa spowita była mrokami grzechu. Napisana dla mnichów, służy wszystkim. Reguła Benedykta niezmiennie przypomina o tym, aby „niczego nie przedkładać nad miłość do Chrystusa”.

 

„Mały Gość Niedzielny” Fantastyczny dodatek prowadzący nas drogą wzdłuż Wisły, gdzie będziemy zapisywać nasze wrażenia z podróży.  

 

NiedzielaPamiątki po Zbawicielu” Zapytani, jakie znasz pamiątki po Jezusie, wymienimy: Całun Turyński, Chustę św Weroniki, i co? A przecież jest ich co najmniej piętnaście. Co to za pamiątki? Czy czy są prawdziwe? Gdzie się znajdują? Co mówi o Nich nauka i historia. Warto poznać odpowiedzi na te pytania.

 

Osoby zapisane na dodatkowe numery Extra Gościa Niedzielnego „Wielki Cud” 100 stronicowe wydanie poświęcony całkowicie Najświętszemu Sakramentowi, prosimy o odbieranie pozycji.

    Jako ucieczka od znudzenia w deszczowy wieczór i jako pomoc w zleconej nam ewangelizacji polecamy zabrać z sobą na wakacje dobrą książkę chrześcijańską.        

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas