29 maja 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyBić, czy nie bić w Kościół” Ojciec Dariusz Kowalczyk, pisze o politykach, którzy nie czują żadnej istotnej więzi z Kościołem, choć kiedyś jakieś Sakramenty przyjęli, postępują wobec Kościoła instrumentalnie, robiąc sobie z Niego drabinę do kariery W obliczu nadchodzących wyborów zastanawiają się, co im przyniesie korzyść czy trwanie w Kościele, czy wprost przeciwnie, otwarty atak na Kościół.

Czas z Błogosławionym” „To patron na nasze czasy” – mówiliśmy przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego. Czy tak właśnie traktujemy wyniesionego na ołtarze Prymasa Tysiąclecia? Czy przyjmujemy i stosujemy Jego nauki, czy pozostajemy wobec nich obojętni?

 

Gość Niedzielny Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać między innymi o tym, co dla chrześcijan nas wynika z wniebowstąpienia Pana Jezusa.

 

„Mały Gość Niedzielny” Fantastyczny dodatek opowiadający o wybitnych Polkach i Polakach. Ich działalność odnosi się do różnych dziedzin.  

 

NiedzielaJedyna taka broń” W dniach 3-4 czerwca II Ogólnopolski Kongres Różańcowy i coroczna, już 10. pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. W trakcie przygotowań do tych wydarzeń, dziennikarze Niedzieli zebrali świadectwa ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu niezwykłej wprost mocy modlitwy różańcowej – mocy, która potrafiła odmienić bieg zdarzeń. Tych świadectw jest tak wiele, że w bieżącym numerze zmieściliśmy zaledwie kilka.

 

Może jeszcze nie złożyliśmy życzeń Mamie, przypominamy i proponujemy dobrą książkę na upominek.

Także dla naszych dzieci będą to wspaniałe upominki z okazji Dnia Dziecka.

Zostały losy z loterii książkowej, każdy los jest wygrany, a za 10 zł możemy zdobyć piękną i wartościową książkę.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas