Ogłoszenia parafialne, V Niedziela Wielkanocy, 15.05.2022

  1. Rozpoczęliśmy V tydzień wielkanocny; ze wspomnień liturgicznych przypada w nim 16 maja uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona metropolii warszawskiej.
  2. Przypominamy i zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, w niedziele o 17.30. 
  3. Jutro, po nabożeństwie majowym Odnowa w Duchu Świętym Winnica Pana zaprasza na spotkanie modlitewne z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej.
  4. 21 maja 2022 (sobota) organizowane jest ogólnopolskie czuwanie na Jasnej Górze, na które zaprasza Odnowa w Duchu Świętym. Koszt wyjazdu około 60 zł, uzależniony jest od ilości zgłoszonych osób. Wyjazd z parkingu przy kościele o 5:15. Nr telefonu, pod którym można dokonać zapisu, jak i więcej informacji na temat wyjazdu w gablocie przed kościołem.
  5. W niedzielę 22.05. Klub Grota Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy współpracy z Parafią organizuje piknik z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 10.30 w intencji matek i dzieci, a sam piknik rozpoczyna się o 13.30 przy przedszkolu „Ługuś”.
  6. Zachęcamy do prasy katolickiej. Przypominamy też, że wkrótce przypada Dzień Matki, jak i to, że trwa okres I Komunii św.; w sklepiku parafialnym można nabyć stosowne pamiątki i prezenty.