Ogłoszenia parafialne, IV Niedziela Wielkanocy, 09.05.2022

  1. Rozpoczęliśmy IV tydzień wielkanocny. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski; sprawujemy w tym dniu dodatkową Mszę św. o godz. 9.00. W sobotę przypada święto św. Macieja, apostoła.
  2. W naszej Parafii przypada dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej. Sakrament przyjęło 31 dzieci.
  3. Przypominamy i zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, w niedziele o 17.30. Dodatkowo w piątek przypada nabożeństwo fatimskie.
  4. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na seminarium diecezjalne.
  5. Terminy związane z Rocznicą I Komunii Świętej: spotkania i próby: wtorek 10 maja po wieczornej Mszy Świętej i Nabożeństwie Majowym, czwartek 12 maja po wieczornej Mszy Świętej i Nabożeństwie Majowym. Spowiedź Święta: sobota 14 maja o g. 17.00
  6. Dzisiaj ok. godz. 16.00 wspólnoty neokatechumenalne będą modliły się i publicznie dawały świadectwo chrześcijańskiego życia na osiedlu Ługi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.