8 maj 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyUkraina i objawienia fatimskie”Rosyjska inwazja na Ukrainę sprawiła, że Portugalczycy częściej mówią o trzeciej tajemnicy fatimskiej. Przypominają proroctwo o Rosji „rozszerzającej swoje błędy” i zastanawiają się, czy słowa o „biskupie w bieli” mogą być wciąż aktualne.

Wielu dochodzi do wniosku, że Objawienia Fatimskie odczytujemy na nowo. Jako proroctwa nie do końca wypełnione.

Lekarz dusz” O niezwykłym kapłanie, który był doświadczonym lekarzem, szefem oddziału toksykologii, kiedy zdecydował się wstąpić do seminarium. Pracował jako proboszcz w Izraelu, a teraz ks. dr Sławomir Abramowski tworzy parafię św. Jana Pawła II w Warszawie.

 

Gość Niedzielny” Dzisiaj kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi mądrościowe. A także: artykuł:

Niech zawieje!” Jezus, „skłoniwszy głowę, oddał ducha”. Choć w pierwszej chwili tłumaczymy to sobie jako „wyzionął ducha”, grecki zwrot paredoken to pneuma (dosłownie: „przekazał Ducha”) i nigdy w starożytnych tekstach nie służył do opisywania zgonu! Czy ostatni oddech Jezusa był zesłaniem Ducha na Kościół zgromadzony przy krzyżu?

 

„Mały Gość Niedzielny” Obrazek z modlitwą do Bożego Miłosierdzia.  

 

NiedzielaUmieć słuchać” Czy wiesz, że codziennie Bóg mówi do ciebie?. Czy umiesz słuchać Boga? Czym jest grzech pierworodny i dlaczego Bóg do niego dopuścił? Dlaczego ciągle mamy cierpieć za winę pierwszych ludzi? Ale także – Czy wiara chroni od lęku? Na wszystkie te pytania otrzymujemy odpowiedź od Boga. Jak Go usłyszeć

 

Rodziny i Goście, naszych dzieci, które dziś przystępują do I Komunii Świętej, mogą zakupić w kiosku karty z życzeniami z okazji I Komunii Świętej, ciekawe książki, albumy i pamiątki na podarunek z tej okazji. 

 

Zostało sporo losów z loterii książkowej przeprowadzanej w Niedzielę Miłosierdzia, każdy los jest wygrany, a za 10 zł możemy zdobyć piękną i wartościową książkę.

 

                                                                      Opracował Wojciech Balas