Ogłoszenia parafialne, III Niedziela Wielkiego Postu, 20.03.2022

  1. Rozpoczęliśmy trzeci tydzień przygotowania się do obchodów Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Przypominamy, że Droga Krzyżowa w naszej Parafii sprawowana jest w piątki o godz. 17.15 z udziałem dzieci oraz dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po Mszy wieczornej. Zapraszamy także na Gorzkie Żale i kazanie pasyjne w niedziele na godz. 17.15. 
  2. Dziś po Mszy Świętej o 10.30 zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku będą przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej.
  3. W niedzielę 27 marca po Mszy Świętej o 10.30 zapraszamy chłopców po drugiej klasie szkoły podstawowej i ich rodziców na spotkanie organizacyjne dla nowych kandydatów na ministrantów.
  4. W najbliższy poniedziałek Odnowa w Duchu Świętym prowadzi po Mszy świętej wieczornej adoracje Najświętszego Sakramentu. Będzie także możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej przez wszystkich przeżywających trudne doświadczania.
  5. We wtorek 22 marca po Mszy świętej wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Rity i błogosławieństwo róż ku Jej czci.
  6. W odpowiedzi na apel Ojca Świętego i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o poświęcenie Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, w naszej Parafii w uroczystość zwiastowania Pańskiego 25 marca będzie sprawowana o godz. 15.00 Msza święta w intencji pokoju na Ukrainie i nawrócenia Rosji. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 w łączności z Ojcem Świętym, biskupami i wszystkimi wiernymi Kościoła odmówimy akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP. 
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z ofertą naszego parafialnego sklepiku.