Ogłoszenia parafialne, I Niedziela Wielkiego Postu, 06.03.2022

  1. Rozpoczęliśmy Wielki Post. Droga Krzyżowa w naszej Parafii sprawowana będzie w piątki o godz. 17.15 z udziałem dzieci oraz dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po Mszy wieczornej. Zapraszamy także na Gorzkie Żale i kazanie pasyjne w niedziele na godz. 17.15. Pamiętajmy także o modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego w piątki o 15.00. Na czas Wielkiego Postu adoracja Najświętszego Sakramentu zostanie wydłużona do godz. 17.00.
  2. Wczoraj, nasz parafianin, alumn IV roku Wyższego Seminarium Diecezji Warszawsko-Praskiej, Radosław Janowski, przyjął posługę akolitatu, co oznacza, że jako nadzwyczajny szafarz Komunii św. będzie mógł udzielać wiernym Komunii, nosić ją do chorych oraz dokonywać wystawienia Najświętszego Sakramentu.
  3. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o 12.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  5. W przyszłą niedzielę o g. 10.30 sprawowana będzie Msza św. z kazaniem mistagogicznym dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy krótkie spotkanie dla rodziców w kaplicy.
  6. W przyszłą niedzielę o 16.00 kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w świetlicy parafialnej.
  7. Dziś po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży KSM w świetlicy parafialnej.
  8. W niedzielę 20 marca po Mszy św. o 10.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z ofertą naszego parafialnego sklepiku.