6 marca 2022r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy” „Mistyka w życiu – prorocy Jezus powiedział, że każdy z nas jest powołany di świętości. A my jakże często pozostajemy na codziennym pacierzu i niedzielnej Mszy Świętej, a pozostawiamy na uboczu „życie mistyczne” Ks. Bartosz Adamczewski kapelan naszej diecezji pyta „Mistyka przez wieki traktowana była jako coś elitarnego, zarezerwowanego dla nielicznych wybranych, zwłaszcza mnichów i sióstr w klasztorach kontemplacyjnych. Czy słusznie?” 

Wielkopostnym śladem” ks. prof. Kazimierz Ginter, wykładowca historii liturgii na Papieskim Uniwersytecie Świętego Krzyża w Rzymie, objaśnia liturgię Wielkiego Postu i Jej znaczenie w życiu katolika.

 

Niedziela” „Wiktoria – cud narodzin” W dodatku tematycznym „Uwierz w cuda” o tym, że wiara i nadzieja nigdy nie umierają. Że dla Boga nie ma nic niemożliwego, a cuda noszą konkretne imiona. Czyli Cudowne uzdrowienie z raka i obdarzenie darem macierzyństwa, a także o cudownym ocaleniu górników, w olkuskiej kopalni.

 

 „Gość Niedzielny” Dziś w numerze: Kolejna płyta, audiobook z kolekcji Pismo Święte w audiobooku.  A także pierwszy odcinek wielkopostnego cyklu „Droga do wolności”, którego przewodnikiem jest Słowo Boże.

Przyjmujemy też zapisy na dodatkowe, EXTRA wydanie Gościa z okazji 20 rocznicy kanonizacji św. Ojca Pio.

 

„Mały Gość Niedzielny” Mięciutka ściereczka z mikrofibry, przy jej pomocy zadbamy o nasze telefony, smartfony, tablety i okulary.

 

W sklepiku są świece Caritas, dochód z ich sprzedaży zasili fundusz pomocy osobom, które potrzebują naszej pomocy. Są już też karty wielkanocne i baranki.

 

  Zapraszamy po ciekawe książki, filmy i albumy w bardzo atrakcyjnych cenach, będzie to nietuzinkowy upominek na Dzień Kobiet.

 

                                                                      Opracował Wojciech Balas