Ogłoszenia parafialne, VII Niedziela Zwykła, 20.02.2022

1. Rozpoczęliśmy VII tydzień okresu zwykłego. We wtorek obchodzimy święto Katedry św. Piotra, Apostoła. W tym dniu po Mszy św. wieczornej będziemy błogosławić róże ku czci św. Rity. W środę przypada wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

2. Dzisiaj św. o godz. 10.30 sprawowana będzie Msza św. z kazaniem mistagogicznym dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, a po niej krótkie spotkanie dla rodziców.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.45 odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w świetlicy parafialnej.

4. W ramach Synodu o synodalności informujemy, że składanie ankiet zostało przedłużone do 15 marca. Prosimy, aby grupy i poszczególne osoby, które chcą złożyć ankietę, przyniosły je do Ks. Przemysława do 4 marca. Po tym terminie ankietę będzie można wysłać albo indywidualnie pocztą, albo mailem. Więcej informacji na ten temat znajdziemy u Ks. Przemysława.

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z ofertą naszego parafialnego sklepiku.

6. Po błogosławieństwie odśpiewamy Suplikacje w intencji pokoju na Ukrainie.