Ogłoszenia parafialne, V Niedziela Zwykła, 06.02.2022

  1. Rozpoczęliśmy V tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w czwartek św. Scholastyki, dziewicy; w piątek NMP z Lourdes.
  2. Wspomnienie NMP z Lourdes jest również obchodzone jako Światowy Dzień Chorych. W tym dniu, czyli w piątek, o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. w intencji chorych naszej parafii z możliwością skorzystania z sakramentu namaszczenia. W intencji chorych będziemy także po Mszy św. odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. Zapraszamy na Mszę św. „kolędową” o godz. 18.00, a po niej na nabożeństwo i błogosławieństwo Najśw. Sakramentu mieszkańców następujących ulic: we wtorek ul. Sosnkowskiego 2, Sosnkowskiego 4, Sosnkowskiego 6, Fieldorfa 4 i Fieldorfa 6; w środę: Baletowa i ul. Ługi w tym nowo zamieszkałe bloki; w czwartek ul. Hallera, Herberta, Kochanowskiego i Krasickiego; w piątek ul. Miziołka, Popiełuszki, Reja, Słoneczna, Staffa, Miłosza, Zakątek i Zaułek; w sobotę mieszkańców ul. Lecha 13 i wszystkich, którzy nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć księdza po kolędzie lub nie byli jeszcze na Mszy św. „kolędowej”.