Ogłoszenia parafialne, IV Niedziela Zwykła, 30.01.2022

1. Rozpoczęliśmy IV tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek św. Jana Bosko, prezbitera; w środę przypada św. Ofiarowania Pańskiego; w sobotę św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

2. W środę, w Święto Ofiarowania Pańskiego, będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. W polskiej tradycji święto to nazywane jest świętem Matki Boskiej Gromnicznej i w dniu tym błogosławimy gromnice.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca; możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Z racji I soboty o godz. 17.00 odbędzie się różaniec, a po Mszy św. spotkanie Kół Różańcowych.

4. Bardzo dziękuję p. Michałowi Rudzkiemu, Burmistrzowi Karczewa oraz Centrum Kultury i Sportu w Karczewie za zorganizowanie w sobotę możliwości wspólnego śpiewu kolęd na osiedlu.

5. Zapraszamy na Mszę św. „kolędową” o godz. 18.00, a po niej na nabożeństwo i błogosławieństwo Najśw. Sakramentu mieszkańców następujących ulic: w poniedziałek ul. Danuty 4, Danuty, 6, Danuty 8, Danuty 10; we wtorek ul. Danuty 12, Danuty 14, Danuty 16; w czwartek ul. Lecha 1, Lecha 2, Lecha 3, Lecha 4, Lecha 5, Lecha 6; w piątek ul. Lecha 7, Lecha 9, Lecha 10, Lecha 11; w sobotę mieszkańców ul. Lecha 7a, Lecha 12 i Lecha 15.