Wizyta Duszpasterska 2022

Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej musimy przerwać wizyty duszpasterskie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przejęli nas, dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Kolęda będzie kontynuowana w takiej formie, jaka była w zeszłym roku. Zapraszamy zatem mieszkańców na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00, po której odbędzie się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Na jego zakończenie rodziny będą podchodzić procesyjnie, by otrzymać błogosławieństwo Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy na Mszę św. „kolędową” mieszkańców następujących ulic: we wtorek ul. Sosnkowskiego 2, Sosnkowskiego 4, Sosnkowskiego 6, Fieldorfa 4 i Fieldorfa 6; w środę: Baletowa i ul. Ługi w tym nowo zamieszkałe bloki; w czwartek ul. Hallera, Herberta, Kochanowskiego i Krasickiego; w piątek ul. Miziołka, Popiełuszki, Reja, Słoneczna, Staffa, Miłosza, Zakątek i Zaułek; w sobotę mieszkańców ul. Lecha 13 i wszystkich, którzy nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć księdza po kolędzie lub nie byli jeszcze na Mszy św. „kolędowej”.