Ogłoszenia parafialne, III Niedziela Zwykła, 23.01.2022

  1. Rozpoczęliśmy III tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła; we wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła; w środę świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa; w piątek św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Kościoła.
  2. Do 25 stycznia trwają w Kościele modlitwy o jedność chrześcijan.
  3. Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież z KSM na spotkanie formacyjne w Świetlicy Parafialnej.
  4. Z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej musimy przerwać wizyty duszpasterskie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przejęli nas, dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Kolęda będzie kontynuowana w takiej formie, jaka była w zeszłym roku. Zapraszamy zatem mieszkańców na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00, po której odbędzie się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Na jego zakończenie rodziny będą podchodzić procesyjnie, by otrzymać błogosławieństwo Najświętszego Sakramentu. I tak, zapraszamy w poniedziałek na 18.00 mieszkańców ul. Sikorskiego 8, Sikorskiego 10 i Sikorskiego 12;  we wtorek mieszkańców ul. Maczka 1, Maczka 2, Maczka 3 i Maczka 4; ul. Maczka 5; w środę mieszkańców ul. Maczka 8, Maczka 9 i Maczka 10; w czwartek mieszkańców ul. Grota-Roweckiego 1, Grota-Roweckiego 2, Grota-Roweckiego 3 i Grota-Roweckiego 5; w piątek mieszkańców ul. Grota Roweckiego 6, Grota-Roweckiego 7, Grota-Roweckiego 8 i Grota Roweckiego 10; w sobotę mieszkańców ul. Sikorskiego 3 i Sikorskiego 6.