Ogłoszenia parafialne, II Niedziela Zwykła, 16.01.2022

  1. Rozpoczęliśmy II tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek św. Antoniego, opata; w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w piątek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  2. Dzisiaj o godz. 10.30 sprawowana będzie Msza św. z kazaniem mistagogicznym dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., rozdanie Pisma Świętego, a później krótkie spotkanie z rodzicami.
  3. Dziś w świetlicy parafialnej o godz. 16.45 odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, a po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież z KSM na spotkanie formacyjne w Świetlicy Parafialnej.
  4. W sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie nabożeństwo i poświęcenie róż ku czci św. Rity.
  5. W tym tygodniu przewidujemy kolędę w następującym porządku: w poniedziałek ul.  Grota-Roweckiego 4; we wtorek ul. Andersa 1 i Andersa 5 (2 księży); w środę ul. Andersa 2 i Andersa 6 (2 księży); w czwartek ul. Andersa 4 i Andersa 7 (2 księży); w piątek Andersa 8, Andersa 10 i Andersa 12 (2 księży); w sobotę ul. Bema 4 (2 księży); kolędę rozpoczynamy o godz. 17.00, w sobotę o 10.00.