Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Zwykła [Niedziela Chrztu Pańskiego], 08.01.2022

  1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego i rozpoczyna w liturgii tzw. okres zwykły. W tym tygodniu przypada w czwartek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  2. Dziś o godz. 16.00 w świetlicy parafialnej odbędzie się spotkanie opłatkowe Służby Liturgicznej, a po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież z KSM na Nieszpory przy żłóbku w ramach spotkania modlitewnego.
  3. W sobotę 15 stycznia o godz. 9.00 w świetlicy parafialnej odbędą się przymiarki strojów pierwszokomunijnych. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 sprawowana będzie Msza św. z kazaniem mistagogicznym dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., rozdanie Pisma Świętego, a później krótkie spotkanie z rodzicami.
  5. W przyszłą niedzielę w świetlicy parafialnej o godz. 16.45 odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  6. W tym tygodniu przewidujemy kolędę w następującym porządku: w poniedziałek ul. Bema 2 (2 księży); we wtorek ul. Maczka 6 (2 księży); w środę ul. Sikorskiego 1 i 7 (1 ksiądz); w czwartek ul. Sikorskiego 9 i 11 (2 księży); w piątek ul. Sikorskiego 5 (1 ksiądz); w sobotę ul. Andersa 3 (1 ksiądz); kolędę rozpoczynamy o godz. 17.00, w sobotę o 10.00. W poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.