Ogłoszenia parafialne, Okres Narodzenia Pańskiego II, 02.01.2022

  1. Z Bożą pomocą rozpoczęliśmy Nowy Rok 2022. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o 12.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu. 
  2. W tym tygodniu, 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego; msze święte według porządku niedzielnego. Zwracam się z prośbą do wspólnot parafialnych, by zorganizowały wzorem minionych lat orszak Trzech Króli, z którymi to przyjdziemy z osiedla na Mszę św. o godz. 10.30. Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku prosił, aby poinformować, że podobny orszak jest organizowany o godz. 13.30 i wyruszy spod Teatru im. Stefana Jaracza, kierując się w stronę parku miejskiego. Stosowne zaproszenie zostało umieszczone jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia w gablocie parafialnej.
  3. W poniedziałek 3 stycznia po mszy wieczornej odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.
  4. W czwartek 6 stycznia o godz. 16.00 w świetlicy parafialnej w ramach spotkania integracyjnego KSM odbędzie się spotkanie opłatkowe.
  5. W niedziele 9 stycznia o godz. 16.00 w świetlicy parafialnej odbędzie się spotkanie opłatkowe Służby Liturgicznej.
  6. Taca z w przyszłą niedzielę przeznaczana będzie na cele inwestycyjne.
  7. W sobotę 15 stycznia o godz. 9.00 w świetlicy parafialnej odbędą się przymiarki strojów pierwszokomunijnych. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
  8. W związku z procedurą powołania nowej Rady Duszpasterskiej informuję, że ci parafianie, którzy chcieliby do Rady zostać wybrani, powinni zebrać 10 podpisów.
  9. W tym tygodniu przewidujemy kolędę w następującym porządku: w poniedziałek ul. Sikorskiego 2; we wtorek ul. Sikorskiego 4; w środę ul. Maczka 7; w piątek ul. Lecha 8; w sobotę ul. Bema 6; kolędę rozpoczynamy o godz. 17.00, w sobotę o 10.00.