Ogłoszenia parafialne, II Niedziela Adwentu, 05.12.2021

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 2. Tydzień Adwentu. We wtorek przypada wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; w środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia; w piątek NMP Loretańskiej.
 2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. odbędzie się nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 3. W środę, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia, będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 i 12.00, którą rozpoczniemy Godzinę Łaski. Będzie to nasza odpowiedz na wezwanie Niepokalanej, aby uzyskać jak najwięcej obiecanych przez Nią łask.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
 5. W piątek 10 grudnia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Msze święte w tym dniu o godz.: 6.30, 15.00, 16.30 (dla dzieci) i 18.00; w sobotę msze święte w następującym porządku: 6.30, 9.00. 16.30 (dla dzieci) i 18.00. Rekolekcje zakończymy o w 3 niedzielę Adwentu 12 grudnia.
 6. Przypominamy, że roraty w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.30.
 7. Prosimy, aby dzieci, które zapisały się do Koła Różańcowego odebrały w zakrystii grafik modlitewny.
 8. Dzisiaj po Mszy o 10.30 spotkanie z liderami grup modlitewnych w odpowiedzi na wezwanie Synodu o synodalności.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszy o 10.30 kazanie mistagogiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii; po Mszy odbędzie się spotkanie z rodzicami.
 10. Dzisiaj na każdej Mszy św. święcimy opłatki na stół wigilijny. Prosimy o zaopatrywanie się w kiosku parafialnym lub zakrystii; wszystkie opłatki są poświęcone.
 11. Prosimy o składanie ofiar do puszek pod chórem na paczki świąteczne dla ubogich.