Ogłoszenia parafialne, XXXIII Niedziela Zwykła, 14 listopada 2021 r.

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 33. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: we wtorek 16. listopada wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; w środę 17. listopada św. Elżbiety Węgierskiej; w czwartek 18. listopada bł. Karoliny Kózkówny; w sobotę 20. listopada św. Rafała Kalinowskiego.
  2. W minioną sobotę zakończyło się w naszej parafii nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej Łaskawej, Patronki Warszawy, Strażniczki i Królowej Polski. Wszystkim dziękuję za uczestnictwo w tym wydarzeniu, modlitwę i wspólnie spędzony czas.
  3. Dziś na Mszy św. o godz. 1030 odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. O 1030 Msza św. z kazaniem mistagogicznym, poświęcenie i rozdanie modlitewników, a po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.
  4. Wspólnota młodzieżowa Góra Tabor z naszej Parafii działająca w ramach KSM zaprasza serdecznie młodych w wieku 14-30 lat na spotkania wspólnoty w niedziele po wieczornej Mszy św. Najbliższe spotkanie odbędzie się dziś w świetlicy parafialnej.
  5. Bardzo dziękuję panom Adamowi Włodkowskiemu i Stanisławowi Salomonikowi za trzyletnią pracę zakrystianów w takim wymiarze jak dotychczas. Była to ofiarna praca na rzecz Parafii, za którą niech Bóg wynagrodzi potrzebnymi łaskami, a przede wszystkim zdrowiem.
  6. W sobotę 20. listopada o godz. 19.15 będzie dodatkowa Msza św. z udziałem wspólnot neokatechumenalnych z formularza o Jezusie Chrystusie Królu Wszechświata, czyli będzie to ostatnia niedziela tego roku liturgicznego.
  7. Dobiegają końca na plebanii prace związane z wymianą pieca gazowego i zaadaptowaniem do kotłowni.
  8. Bóg zapłać za ofiary przeznaczane na inwestycje składane w drugą niedzielę miesiąca.
  9. Życzę błogosławionego tygodnia a wszystkich jubilatów i solenizantów polecam Miłosierdziu Bożemu, a zwłaszcza opiece Matce Miłosierdzia; właśnie jesteśmy w trakcie nowenny do NMP Matki Miłosierdzia.