Ogłoszenia parafialne, XXIX Niedziela Zwykła, 17 października 2021 r.

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 29. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera, w piątek św. Jana Pawła II, papieża. W tym dniu po Mszy św. wieczornej odbędzie się okolicznościowe nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  2. Minęła już połowa października. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele o 17.30, za wyjątkiem śród i piątków, kiedy są sprawowane po Mszy św. wieczornej.
  3. W związku ze zbliżającym się listopadem przypominamy, że możemy od zgłaszać imiona zmarłych do modlitwy wypominkowej. Tzw. wypominki jednorazowe odczytywane będą podczas procesji za zmarłych 1. listopada po Mszy św. o 18.00 i  2. listopada po Mszy św. o 9.00. W tym dniu będziemy także odmawiać za zmarłych różaniec o godz. 17.30. Natomiast wypominki roczne będą odmawiane w każdy piątek podczas Mszy świętych wieczornych.
  4. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie miała spotkanie w niedzielę 24.10.2021 r. o godz. 16.30.
  5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stanisław Głowacki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…