Ogłoszenia parafialne, XXVII Niedziela Zwykła, 3 października 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 27. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek NMP Różańcowej.
2. Przypominamy i zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w środy i piątki po Mszy św. wieczornej, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.30.
3. Przypominam także o rozpoczętych w zeszły poniedziałek Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym. Odbywać się będą przez osiem kolejnych poniedziałków o godz. 19.00. Jutro po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do Michała Archanioła z modlitwą o uwolnienie.
4. W sobotę 09. października o godz. 19.15 będzie dodatkowa Msza św. z formularza niedzielnego z udziałem wspólnot neokatechumenalnych, ale zapraszamy na tę Eucharystię wszystkich chętnych.
5. Również w sobotę, o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie bielanek.
6. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o 10.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
7. Tydzień temu, w niedzielę, na zlecenie Instytutu Statystycznego Kościoła Katolickiego odbywało się liczenie wiernych w kościołach. W naszej parafii we wszystkich Mszach św. uczestniczyło 946 wiernych, łącznie z dziećmi (275 mężczyzn i 581 kobiet); Komunię św. przyjęło 425 osób (133 mężczyzn i 292 kobiety).
8. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii i, jak słyszeliśmy, przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
9. Bardzo proszę o zainteresowanie prasą katolicką.
10. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy: śp. Zbigniewa Rosiaka i Mariannę Niemczak. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…