Ogłoszenia parafialne, XXV Niedziela Zwykła, 19 września 2021 r.

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 25. tydzień okresu zwykłego. W tym tygodniu, w ramach Kwartalnych dni modlitw, modlimy się za dzieci, młodzież i wychowawców. Z przypadających wspomnień mamy: we wtorek, 21 września św. Mateusza, Apostoła i Ewangelistę, a w czwartek, 23 września – św. o. Pio.
  2. Dzisiaj po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie młodzieży, która w zeszłym roku rozpoczęła przygotowania do bierzmowania i chce je kontynuować w tym roku.
  3. Od przyszłej niedzieli, tj. 26 września rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych, po Mszy św. wieczornej. Jednocześnie informuję, że cykl katechez przedmałżeńskich rozpoczyna się także w parafii M.B. Częstochowskiej w Józefowie od najbliższego wtorku, tj. 21 września o godz. 19.30.
  4. Bardzo proszę o żywsze zainteresowanie prasą katolicką i ofertami naszego sklepiku.
  5. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Jerzego Niegowskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…