19 września 2021 r.

Czekających na książkę „Nie porzucajmy Wiary. 10 powodów, dla których warto zostać w Kościele”, informujemy, że książka jest już w kiosku Są jeszcze ostatnie książki „Prymas Tysiąclecia. Kardynał Stefan Wyszyński” wydanej specjalnie z okazji beatyfikacji przybliżająca nam postać Prymasa.  Cena obydwu książeczek to tylko 3 zł.

Dziś w „Idziemy” –  „Plan na wychowanie” W związku z trwającym XI Tygodniem Wychowania redakcja zamieszcza kilka artykułów w których znani ludzie i wychowawcy udzielają nam wskazówek – Jak wychowywać nasze wnuki i dzieci, aby były szczęśliwe byśmy mogli być z nich dumni. – A kluczem takiego wychowywania jest miłość.   Polecamy też:

Już Błogosławieni. Obszerna relacja z uroczystości beatyfikacyjnej, która odbyła się 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Kto nie miał okazji uczestniczyć w uroczystości może ją przeżyć powtórnie.

Niedziela” „Boży wojownik” 23 września przypada liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio, w związku z tym tygodnik zamieszcza kilka artykułów w których przeczytamy: O walce Ojca Pio z szatanem, które pokazały, że moc szatana nie jest nieskończona. Moc Bożego Ducha jest silniejsza od mocy złych duchów. O Jego kierownictwie duchowym oraz o tym, jak stygmatyk może nas inspirować do odkrywania wiary i pokonywania przeciwności losu. O oskarżeniach wysuwanych wobec Niego.

W „Gościu Niedzielnym” –  „Matka mówi przez łzy” Dziś jest 175 rocznica dnia Objawienia Matki Bożej z góry La Salette i wygłoszenia przez Nią orędzia. Do obchodów jubileuszu przygotowujemy się w zgromadzeniu od roku – mówi ojciec Antoni Skałba, saletyn, który od pięciu lat pełni posługę rektora sanktuarium. Refleksja podjęta na różnych szczeblach naszego zgromadzenia doprowadziła nas do spojrzenia na przyszłość w sposób, którego uczy nas La Salette. Chodzi o odnalezienie obecności Boga w naszym życiu i w wydarzeniach, które przeżywamy. Orędzie jest bardzo aktualne dziś. Warto przypomnieć prorocze słowa „ Jeżeli mój lud nie zechce się poddać, będę zmuszona puścić ramię Mojego Syna. Jest ono tak mocne i tak ciężkie, że nie zdołam go dłużej podtrzymać”

W „Małym Gościu Niedzielnym” ZAŚLEPKA NA SMARTFONA LUB LAPTOPA. Wystarczy, że przykleisz ją np. na smartfona i w każdej chwili możesz odsłonić lub zasłonić aparat.