25 lipca 2021r.

Dziś w „Idziemy” –  O ustanowionym przez Papieża Franciszka, dniu Dziadków. – Często słyszymy narzekania na starość, A ojciec Knabit, twierdzi, że nie narzeka na starość, że starość to łaska. – Następny przystanek na trasie IV pielgrzymki św. Jana Pawła II, Olsztyn i wezwanie: Nie mów fałszywego świadectwa. Papież powiedział: Wspólnota pozbawiona prawdy, nigdy nie będzie wspólnotą. O ekstremalnej pielgrzymce, z Częstochowy do Fatimy. Ponad 3 tys. kilometrów 4 miesiące wędrówki.

Niedziela” „Jakubowe camino na polskich drogach” Camino de Santiago – Droga św. Jakuba to istniejący od ponad 1200 lat szlak pielgrzymkowy prowadzący do hiszpańskiego sanktuarium św. Jakuba w Santiago de Compostela. Droga ta biegnie także przez Polskę i coraz więcej na niej pątników.    Oraz „ Śladem świętej z Magdali”  O Marii z Magdali wiemy jedynie tyle, że Jezus wkroczył w jej życie, uwalniając ją od siedmiu złych duchów. Owa liczba podkreśla wielki ciężar, który zdjął z niej Zbawiciel, i niezwykłą przemianę, jaka w niej nastąpiła.

W „Gościu Niedzielnym” –  O nowym motu proprio papieża Franciszka, wprowadzające poważne zmiany dotyczące sprawowania Mszy Świętych w rycie przedsoborowym, które wywołało wiele emocji.

W wakacyjnym cyklu klasztor klarysek w Starym Sączu, gdzie swój ziemski żywot zakończyła św. Kinga.

W „Małym Gościu Niedzielnym” Naklejka na rower, motor, lub samochód i miejsca, które warto zwiedzić w czasie wakacyjnych wędrówek.

W dniach 18-25 lipca 2021 obchodzimy 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy.

Możemy przyłączyć się do tej akcji, biorąc udział w loterii książkowej, w naszym kiosku. Składając ofiarę na środki transportu dla misjonarzy, możemy wziąć udział w loterii, wszystkie losy pełne i nie ma przegranych.