Ogłoszenia parafialne, XVI Niedziela Zwykła, 18 lipca 2021r.

1. W tym tygodniu będziemy obchodzić w liturgii:

– w czwartek – święto św. Marii Magdaleny; po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity;

– w piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;

– w sobotę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

1. W sobotę – 24 lipca, po Mszy wieczornej, zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej oraz liderów poszczególnych wspólnot.
  2. W niedzielę – 25 lipca, z okazji przypadającego tego dnia wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów.
  3. W przyszłą niedzielę o 1730 wypominki za zmarłych.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

– Maciej Zowczak, kawaler z parafii tutejszej i Anna Marta Mielczarek, panna z parafii św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu, zapowiedź pierwsza;

– Piotr Nieradko, kawaler z parafii tutejszej i Magdalena Ewelina Firląg, panna z parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku, zapowiedź pierwsza.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o informację. Narzeczonych polecamy modlitwie wszystkich parafian.