20 czerwca 2021r.

Zachęcamy do zakupu książki Najświętsze Serce Jezusa. Nadzieja i ocalenie” w której jest oryginalny akt poświęcenia Polski, dokonany przed stu laty Sercu Jezusowemu. Są też akty poświęcenia Sercu Jezusa Siebie, Rodziny, Najbliższych i parafii oraz litania. Cena tylko 2 zł, lub 4 zł.

Jest jeszcze Oremus na lipiec i nowy numer Miłujcie Się

 

Dziś w „Idziemy” – „Konfesjonał świata” Jest takie Sanktuarium, które bardzo różni się od innych. Codziennie Sanktuarium odwiedzają tysiące pielgrzymów. Do każdego z ustawionych wokół Świątyni 50 konfesjonałów, w których można się spowiadać w różnych językach ciągnie się długa kolejka. I pomimo tych tłumów, wszędzie zaskakuje cisza. Ludzie pogrążeni w modlitwie, zadumani w rozważaniach. Brak nerwowego pośpiechu by zdążyć wszystko zwiedzić, obejrzeć. Czytając czujemy się wtopieni w tą atmosferę. A także opowieść abpa Hosera, jak wygląda to miejsce po 40 latach od pierwszych objawień.

 

Niedziela” „Życie cudem jest…” Wzruszający wyciskający łzy z oczu reportaż o dzieciach ocalonych spod aborcji. O dzieciach, których rodziców nakłaniali do aborcji, często warunkując dalsze leczenie od dokonania aborcji. O dzieciach ocalonych przez kochających rodziców, które dziś żyją, O dzieciach, które miały miały: nie widzieć, nie chodzić, nie słyszeć, a dziś biegają, świetnie czytają i liczą niektóre mają rewelacyjne umiejętności. I o Bożym Miłosierdziu, które umacniało rodziców.

 

Gość Niedzielny” –  bezpłatna wkładka do kieszeni z Litanią do św. Józefa z najnowszymi wezwaniami.

A także „Kiedy matka nie poznaje” Coraz więcej dorosłych w Polsce to tzw. osoby zależne. I coraz więcej opiekunów mówi: „Nie daję rady”…

Coraz częściej słychać słowa „To mnie przerasta. Nie daję rady. Oszaleję”. I w końcu wybrzmiało w przepłakanych w ukryciu nocach: „Jestem złym dzieckiem”… Czym jest demencja, a czym  choroba Alzheimera, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, jak pomóc tym, którzy choć pomocy potrzebują, często ją odrzucają.

 

W „Małym Gościu Niedzielnym” Wizerunek Serca Jezusowego, z magnesem.