Ogłoszenia parafialne, XI Niedziela Zwykła, 13 czerwca 2021r.

  1. Dzisiaj po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy młodzież na spotkanie grupy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży o godz. 19.00 w świetlicy. Ofiary na tacę są przeznaczone dzisiaj na remont dachu kościoła, który rozpocznie się po wakacjach.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,

Czwartek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

  1. W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej o 19 w świetlicy. Przed kościołem zbiórka do puszki na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  2. W czerwcu zmieniają się limity wiernych w kościele. Od 13 czerwca w kościele może być zajętych 50% miejsc a od 26 czerwca 75%. Ponadto od 20 czerwca przestanie obowiązywać dyspensa od uczestniczenia we mszy świętej w niedziele i święta nakazane. Spowiedź w naszym kościele będzie się odbywała od dzisiaj już w konfesjonałach.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Bartłomiej Rękawek, kawaler i Dominika Beksa, panna. Obydwoje z Par. MB Królowej Polski w Otwocku. Zapowiedź pierwsza.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o informację. Narzeczonych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.