6 czerwca 2021r.

11 czerwca, obchodzić będziemy jubileusz 100-lecia poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Z tej okazji oferujemy pozycję „Najświętsze Serce Jezusa. Nadzieja i ocalenie” Znajdziemy tu modlitwy, w których poświęcimy Sercu Jezusowemu Siebie, Rodzinę, Najbliższych i Ojczyznę.  Atrakcyjna cena tylko 4 zł, a przy zakupie tygodników 2 zł

 Zachęcamy do zakupu dobrej książki religijnej na wyjazd na letni wypoczynek. 

                            

Dziś w „Idziemy” „Dekalog I – Koszalin” Obchodzimy 30 rocznicę wizyty Św. Jana Pawła II w ojczyźnie. Rozpoczęła się w Koszalinie, na placu pomimo ulewnego deszczu, który zamienił ziemię w grzęzawisko zgromadziło się ponad 300 tys. wiernych. Gdy Papież stanął przy ambonie zaległa cisza. Papież rozpoczął homilię opartą na przykazaniach, od słów „Nie będziesz miał bogów cudzych” szalejący deszcz nagle przestał podać.

Tajemnica Serca Jezusa” Kult Serca Jezusowego wyrasta z przekazu Ewangelii św. Jana, w której jest ukazana scena przebicia boku Chrystusa na krzyżu. – mówi bp. Henryk Ciereszka

 

Niedziela” „Kto teraz pomoże?” Nowa choroba, która towarzyszy społeczeństwom już blisko półtora roku, uderzyła nie tylko w sferę ekonomiczną i materialną. Wielu z nas skazała także na samotność i ograniczony dostęp do pomocy. Seniorzy są tą grupą, którą epidemia dotknęła nie tyle w sposób materialny co społeczny. Najdotkliwszym było zerwanie więzi z rodzinami oraz izolacja.

 

Gość Niedzielny” –  Piękne medytacje do fragmentów Ewangelii, które w Boże Ciało głoszone są przy czterech ołtarzach, na cztery strony świata.

 

W „Małym Gościu Niedzielnym” Magnes z wizerunkiem Serca Jezusowego.