30 maja 2021r.

Na Jubileusz 100-lecia poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Jezusowemu oferujemy pozycję „Najświętsze Serce Jezusa. Nadzieja i ocalenie” Znajdziemy tu modlitwy, w których poświęcimy Sercu Jezusowemu Siebie, Rodzinę, Najbliższych i Ojczyznę. Pozycja niezbędna Na miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Jezusowemu.

 Zachęcamy do zakupu dobrej książki religijnej jako upominek na Dzień Dziecka i z okazji I Komunii Świętej. 

                            

Dziś w „Idziemy” „Święcenia Diakonatu” Sprawozdanie i zdjęcia z uroczystości święceń diakonatu, w której nasz parafianin Przemek Misior otrzymał święcenia diakonatu.    Oraz:

Sens adoracji” Bp Adam Bałabuch udziela ważnych informacji „Jak ma się adoracja Najświętszego Sakramentu do celebrowania Mszy św.?” „Kiedy i dlaczego zaczęto przechowywać Najświętszy Sakrament w tabernakulach?” i o innych ważnych sprawach związanych z adoracją.

 

Niedziela” „Depresja ma twarz dziecka” Obniżenie nastroju, lęki, utrata bliskich czy inne osobiste dramaty wywołane pandemią. Ostatni rok – często w zupełnie zaskakujący dla nas sposób – swoje piętno odcisnął na dzieciach i ludziach młodych. Z jakimi obciążeniami się borykają? Z czym przyjdzie im się mierzyć w przyszłości?

 

Gość Niedzielny” –  bezpłatny dodatek – broszura zawierająca medytacje i modlitwy oparte na wszystkich wezwaniach z Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które można wykorzystać podczas osobistej modlitwy oraz podczas nabożeństw czerwcowych, przeczytamy także m.in. o historii tej litanii i nabożeństw czerwcowych oraz o obietnicach Pana Jezusa dla czcicieli Jego Najświętszego Serca.

 

W „Małym Gościu Niedzielnym” Magnes z wizerunkiem Serca Jezusowego.