Ogłoszenia parafialne, Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 23 maja 2021r.

  1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. W naszej wspólnocie parafialnej witamy JE bp. Jacka Grzybowskiego, który przeprowadza wizytację kanoniczną naszej parafii. We wtorek ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży podczas mszy wieczornej.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła.

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu ks. Proboszcz obchodzi rocznicę swoich święceń kapłańskich. Zapraszamy na mszę wieczorną w jego intencji.

Sobota – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres przyjmowania Komunii Świętej wielkanocnej. Wypominki o 17.00.
  2. 31 maja po mszy wieczornej Siostry Szensztackie ze Świdra, jak co roku zapraszają na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Wyruszamy o 19.00 sprzed kościoła.
  3. Trwają prace związane z podłączeniem gazu ziemnego na plebanii. Ustalone zostały również terminy prac związanych z wymianą dachu na kościele. Szczegółowe informacje podamy wkrótce.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.