Ogłoszenia parafialne, Wniebowstąpienie Pańskie, 16 maja 2021r.

  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii przeżywamy rocznicę I Komunii Świętej podczas mszy o 10.30 i 12.00. O 17.30 nabożeństwo majowe, o 20.00 dodatkowa msza święta. Taca przeznaczona na seminarium duchowne naszej diecezji.
  2. W tym tygodniu przypada:

Poniedziałek – uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej,

Sobota – wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy. Nabożeństwo do św. Rity po mszy wieczornej i majowym.

  1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. W tym dniu przybędzie do nas JE bp Jacek Grzybowski, który przeprowadzi kanoniczną wizytację naszej parafii. Bp Jacek będzie uczestniczył w każdej mszy świętej a przewodniczył będzie Sumie o 12.00, podczas której zostaną uroczyście wprowadzone do naszej świątyni relikwie bł. Karoliny Kózkówny. Poszczególne wspólnoty parafialne zapraszamy na ustalone godziny mszy świętych. We wtorek 25 maja bp Jacek udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.
  2. W sobotę 22 maja zapraszamy na dodatkowe nabożeństwo majowe o 19.30 przy kapliczce Matki Bożej na ul. Ługi. W tym dniu nasz parafianin kl. Przemysław Misior przyjmie Diakonat. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  3. Przypominamy o kończącym się okresie Komunii Świętej wielkanocnej, który kończy się w niedzielę Trójcy Przenajświętszej 30 maja.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.