9 maja 2021r.

Zapraszamy do naszego sklepiku po karty z życzeniami na uroczystość I Komunii Świętej, i piękne upominki książkowe. Zapraszamy jest wybór.

   Świece Caritas,  to pomoc ubogim oczekującym na nasze wsparcie.

Jest  kwietniowy Egzorcysta  i Oremus na czerwiec.

                               

A w „Idziemy” „Łamiąca strzały nieprzyjaciela” Warszawianie wielokrotnie znajdowali pomoc u Matki Bożej Łaskawej, swojej Patronki i Strażniczki Polski. Znamy ją jako Matkę Bożą Zwycięską. Wizerunek, z sanktuarium Matki Bożej Łaskawej.ukoronowany przez kard. Stefana Wyszyńskiego w 1973 r. koronami papieskimi, przedstawia Maryję w karmazynowej sukni i ciemnogranatowym płaszczu stojącą wśród obłoków i trzymającą w dłoniach połamane strzały gniewu Bożego. Poznajmy niezwykłe cuda dokonane za Jej wstawiennictwem i historię wizerunku.

Pułapka na nastolatka” Uderzający jest brak kontroli rodziców nad tym, co oglądają ich dorastające pociechy na ekranach smartfonów. – mówi Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty. Uderzający tym bardziej, że stało się to silnym nałogiem uniezależniającym młodzież.

 

Niedziela” „Wiara nie idzie na kompromisy” Bycie wiernym nauce Chrystusa nigdy nie było łatwe. Nie można też twierdzić, że bycie katolikiem dziś jest trudniejsze niż kiedyś; że zaczęto od nas, współczesnych, wymagać rozstrzygania spraw, którymi dawniej chrześcijanie nie musieli się zajmować, albo rozwiązywania dylematów, których nie mieli nasi ojcowie. To raczej kwestia tego, że dzisiaj człowiek z dużą łatwością odrzuca odpowiedzialność za swoje życie przed Bogiem.

 

Dziś w „Gościu Niedzielnym” –  znajdziemy bardzo praktyczny dodatek kieszonkowa wkładka zawierająca – Litanię Loretańską do NMP z nowymi wezwaniami.

– znajdziemy bardzo praktyczny dodatek – Litanię Loretańską do NMP z nowymi wezwaniami. Warto też przeczytać między innymi o tym, jak ważni dla wspólnoty Kościoła są seniorzy.Warto też przeczytać między innymi o tym, jak ważni dla wspólnoty Kościoła są seniorzy.

 

W „Małym Gościu Niedzielnym” z okazji trwającego Roku św. Józefa Droga Św Józefa ułożona na wzór Drogi Krzyżowej, oraz wyjątkowy dodatek – duży obraz z wizerunkiem opiekuna Jezusa oraz modlitwą za jego wstawiennictwem.