26 kwietnia – najnowsze wieści.

Drodzy Rodzice. Dzisiaj zostało złożone doniesienie do sanepidu w Otwocku o możliwości łamania zasad sanitarnych w naszej parafii podczas tegorocznej I Komunii Świętej. Miałem nadzieję, że do 9 maja zostaną zwiększone limity osób w kościele i będzie możliwe zorganizowanie Komunii w jednej grupie. W zaistniałej sytuacji nie możemy czekać i liczyć na zmiany obostrzeń. Musimy podzielić dzieci na 3 grupy (podział według szkół). I Komunia Święta będzie zatem 9 maja o godz. 10.30 (szkoły inne niż SP 2 Karczew – grupa A ), 12.00 (SP 2 Karczew, nazwiska A-M – grupa B ) i 14.00 (SP 2 Karczew, nazwiska N-Z – grupa C ). Zmianie ulegnie również grafik przygotowań, bo każda grupa będzie się spotykała oddzielnie.
Wszelkie uwagi proszę kierować bezpośrednio do mnie (nie przez sanepid). Tak będzie prościej. ks. proboszcz