Ogłoszenia parafialne, III Niedziela Wielkanocy, 18 kwietnia 2021r.

  1. Łukasz Trzaska, nasz wikariusz przebywa obecnie w szpitalu. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Caritas naszej diecezji.
  3. W tym tygodniu:

czwartek – nabożeństwo do św. Rity po mszy wieczornej,

piątek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, można spożywać pokarmy mięsne.

  1. Filmowe Rekolekcje Ewangelizacyjne zostały przeniesione na następną niedzielę.
  2. Projekt termomodernizacji kościoła i plebanii, który złożyliśmy w październiku ubiegłego roku został oceniony pozytywnie, ale nie przyznano dofinansowania (na 150 projektów dofinansowano 10). Nasze prace przed wakacjami będą zatem przebiegały następująco: podłączenie gazu, następnie wymiana dachu (etapami) na kościele i plebanii. W tym tygodniu dokonamy wyceny prac związanych z wymianą dachu na kościele i plebanii.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.