Ogłoszenia parafialne, II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego, 11 kwietnia 2021r.

1. Dzisiejsza niedziela, obchodzona jako Święto Miłosierdzia Bożego jest dniem naszego odpustu parafialnego. Sumę odpustową o 12.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Wojciech Pieniak, kapelan Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci. O 15.00 zapraszamy na Koronkę i Godzinę Miłosierdzia.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

1. W tym tygodniu:

Poniedziałek – nabożeństwo do św. Michała Archanioła po mszy wieczornej,

Wtorek – spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych po mszy wieczornej w kościele,

Środa – obchodzimy 1055 rocznicę Chrztu Polski.

1. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na Carotas naszej diecezji. Rozpoczynamy Filmowe Rekolekcje Ewangelizacyjne. Będziemy gościć p. Benona Wylegałę generalnego konsultora Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II oraz założyciela Fundacji Filmowy Ruch Ewangelizacyjny z Bielska-Białej, który poprowadzi spotkania ewangelizacyjne w poniedziałek, wtorek i środę.