11 kwietnia 2021r.

Zachęcamy do zakupu świec Caritas –  pomoc dla potrzebujących jest naszym miłosierdziem wobec bliźniego.

Jest następna dostawa dodatku Gościa Niedzielnego o św. Józefie, kolejny numer Miłujcie się i Oremus na maj

                               

A w „Idziemy” „Wieczernik Bożego Miłosierdzia” Pierwszy raz Pan Jezus ukazał się św. Faustynie Kowalskiej w klasztorze w Płocku. Tu również otrzymała polecenie namalowania Jego wizerunku. O sanktuarium w Płocku, najmniej znanym, ale jakże ważnym w życiu św. siostry Faustyny a także o innych sanktuariach miejscach Jej pobytu dziś w numerze.

 

Powołani do miłosierdzia” Kluczem do ludzkich serc jest podkreślanie, że Bóg jest miłosierny i gotowy nam zawsze wybaczyć. –  mówi ks. dr. Robert Wielądek, misjonarz miłosierdzia i diecezjalny duszpasterz rodzin diecezji warszawsko-praskiej.

 

Niedziela„Koło ratunkowe nie tylko dla wierzących” Piętrzące się wokół nas problemy stanowią dla współczesnej cywilizacji nie lada wyzwanie, być może jedno z największych w dziejach świata. Coraz więcej ludzi, nawet tych dalekich od wiary i Kościoła, stwierdza, że z tym światem jest coś nie tak.

„Nigdy się nie skarżył”  O nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, wielkiej pokorze i cierpieniu ks. Michała Sopoćki opowiada s. Bogdana Łasocha, misjonarka Świętej Rodziny.

 

Gość Niedzielny” – dodatek – obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa oraz aktem osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusa. Zachęcamy również szczególnie do lektury rozmowy z Peterem Seewaldem, autorem niesamowitej biografii Benedykta XVI, która właśnie wydana zostaje w Polsce

 

W „Małym Gościu Niedzielnym” O grobowcu wykutym w skale, gdzie złożono umęczone ciało Pana Jezusa a żołnierze zabezpieczyli grób wielkim kamieniem. Opieczętowali wejście i z polecenia Piłata pełnili straż. Bali się, żeby nikt nie wykradł Jezusa…