14 marca 2021r.

Jest jeszcze Oremus na kwiecień z codziennymi czytaniami na liturgię.

Zachęcamy do zakupu świec Caritas, to nasza jałmużna i pomoc rodzinom będącym w potrzebie.

     Są już w sprzedaży karty Wielkanocne z katolickim motywem.

Otrzymaliśmy część publikacji Gościa Niedzielnego. Na razie tylko ilość zamówiona w I Niedzielę WP. Reszta za tydzień, lub dwa.

                                                                                                               

Idziemy” „Cały dla Kościoła” Znał swoje owce i dla nich żył – powiedział abp Henryk Hoser SAC, przewodniczący Mszy św. pogrzebowej śp. księdza prałata Jana Andrzejewskiego. – Chwalił Boga słowem, pieśnią i świadectwem. Ks. Andrzejewski służył w wielu podwarszawskich parafiach. w Otwocku-Ługach zaczynał od tworzenie parafii pustego pola. Brakowało pieniędzy, więc sam podawał majstrom cegły i gotował zupę. Reportaż z Mszy pogrzebowej księdza prałata Jana Andrzejewskiego. „Mojżesz – kryzys przywódcy” Kolejna nauka ks. Waldemara Chrostowskiego,  pomaga nam w walce z samym sobą, gdy osłabnie w nas bezgraniczne zaufanie i zawierzenie Bogu.

 

Niedziela” Obrazek z wizerunkiem Św Józefa i modlitwą Ojca Świętego Franciszka do św. Józefa

„Czy Maryja wiedziała…?” Co Matka Boża w momencie zwiastowania wiedziała o męczeństwie Jezusa? Czy wiedziała o odkupieniu przez męczeństwo i o tym, że będzie tego świadkiem?

 

W „Gościu Niedzielnym” Atrakcyjny dodatek w postaci magnesu z wizerunkiem św. Józefa – doskonała pamiątka Roku św. Józefa.

Paradoks cierpiącego” Cierpiący Sługa Jahwe dobrowolnie zjednoczył się z działaniem Boga i uczynił je swoim własnym. Przede wszystkim dlatego, że to Bogu „spodobało się zmiażdżyć Go cierpieniem” Kolejny odcinek rekolekcji z księdzem Blachnickim.

 

W „Małym Gościu Niedzielnym” „Któryś za nas cierpiał Rany” Plakat z wizerunkiem Jezusa w koronie cierniowej, oraz poszczególnych stacji „Drogi Krzyżowej”