Ogłoszenia parafialne, V Niedziela Zwykła, 7 lutego 2021r.

  1. Dzisiaj przypada dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Adoracja i błogosławieństwo kapliczek szensztackich po mszy o 12.
  2. W tym tygodniu:

Środa – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

Czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Msze Święte o 7, 9 i 18. Osoby chore zapraszamy na Mszę Świętą o 9.00. Będzie możliwość indywidualnego przyjęcia sakramentu chorych przez osoby poważnie chore.

Czwartek – nabożeństwo do św. Jana Pawła II po mszy wieczornej.

  1. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Będziemy również zbierali ofiary do puszki przed kościołem na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.
  2. Zapraszamy dzisiaj na spotkanie kolędowe mieszkańców ul. Danuty. O 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Różaniec, o 16.00 – Msza Święta (można na kartkach przynosić intencje). Podczas mszy świętej można złożyć ofiarę na tacę przeznaczoną na remont dachu kościoła i plebanii. Po mszy mieszkańcy otrzymają przygotowaną modlitwę i wodę święconą do pobłogosławienia swoich domów.

Na kolejne spotkania zapraszamy:

13 lutego 2021, sobota – ul. Ługi

14 lutego 2021, niedziela – ul. Sosnkowskiego, Hallera 5C, Fieldorfa 4 i 6

20 lutego 2021, sobota – ul. Kochanowskiego, Miziołka, Zaułek, Zakątek, Herberta, Krasickiego, Miłosza, Popiełuszki, Reja, Staffa, i Hallera

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.