Ogłoszenia parafialne, II Niedziela Zwykła, 17 stycznia 2021r.

  1. W tym tygodniu:

Poniedziałek – rozpoczyna się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan pod hasłem: Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie owoc obity,

Wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,

Środa – 3 rocznica ingresu Pasterza Diecezji Biskupa Romualda kamińskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach,

Czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,

Piątek – nabożeństwo do św. Rity po mszy wieczornej.

  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Przed kościołem będziemy zbierali ofiary do puszki na pomoc dla Chorwacji po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło ten kraj pod koniec grudnia 2020r. Po mszy o 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z obu roczników.
  2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o 19.00 w kościele. Mierzenie strojów dla dzieci w piątek od 19.00 w świetlicy. Spotkanie dla dzieci i rodziców w przyszłą niedzielę po mszy o 10.30.
  3. Zapraszamy dzisiaj na spotkanie kolędowe mieszkańców ul. Andersa (numery parzyste). O 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Różaniec, o 16.00 – Msza Święta (można na kartkach przynosić intencje). Podczas mszy świętej można złożyć ofiarę na tacę przeznaczoną na remont dachu kościoła i plebanii. Po mszy mieszkańcy otrzymają przygotowaną modlitwę i wodę święconą do pobłogosławienia swoich domów.

Na kolejne spotkania zapraszamy:

23 stycznia, sobota – ul. Andersa (numery nieparzyste)

24 stycznia, niedziela – ul. Grota-Roweckiego (numery parzyste)

30 stycznia, sobota – ul Grota-Roweckiego (numery nieparzyste)

31 stycznia, niedziela – ul. Lecha (numery parzyste)

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.