Ogłoszenia parafialne, II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3 stycznia 2021r.

  1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Błogosławieństwo kapliczek szensztackich i adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 12.00.
  2. W tym tygodniu

Środa – uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte o 7, 9, 10.30, 12, 18 i 20. Nie ma orszaku Trzech Króli. Natomiast  Msza Święta z udziałem Trzech Króli o 10.30. Po każdej mszy poświęcenie kredy i kadzidła. Taca przeznaczona na misje. Dzisiaj w zakrystii dzieci mogą otrzymać korony na Uroczystość Trzech Króli.

I czwartek miesiąca – msza święta o powołania o 18, następnie nabożeństwo pierwszoczwartkowe i adoracja.

  1. W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Ofiary na tacę będą przeznaczone na remont dachu kościoła i plebanii.
  2. Zapraszamy dzisiaj na spotkanie kolędowe mieszkańców ul. Sikorskiego (numery parzyste). O 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Różaniec, o 16.00 – Msza Święta (można na kartkach przynosić intencje). Podczas mszy świętej można złożyć ofiarę na tacę przeznaczoną na remont dachu kościoła i plebanii. Po mszy mieszkańcy otrzymają przygotowane modlitwy i wodę święconą do pobłogosławienia swoich domów.

Na kolejne spotkania zapraszamy:

9 stycznia, sobota – ul. Sikorskiego (numery nieparzyste)

10 stycznia, niedziela – Maczka (numery parzyste)

16 stycznia, sobota – ul. Maczka (numery nieparzyste)

17 stycznia, niedziela – ul. Andersa (numery parzyste)

  1. Przypominamy również, że ze względu na spotkania kolędowe nie będzie już mszy o 20 w niedziele.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.