Sklepik parafialny, 3 stycznia 2021r.

 W sklepiku jest jeszcze kilka egzemplarzy styczniowego Oremusa.

Prosimy o odbieranie Różańca na miesiąc styczeń.

Pozostało jeszcze kilka kalendarzy kieszonkowych i książkowych.

Zaostrzenia sanitarne zmuszają nas do pozostania w domu,zachęcamy więc do zakupu książek dla dzieci i dorosłych. Tym bardziej, że przed nami nami Dzień Babci i popularne imieniny. Ceny niektórych książek, obniżone są nawet do 50%.

 Dziś wIdziemy” przewodni temat to postać Świętego Józefa. Wiele ciekawych artykułów na Jego temat i roli w Kościele.  A Także

Sakra na Pradze” „Tobie Panie zaufałem” to zawołanie naszego nowego biskupa, Jacka Grzybowskiego, który w wigilię IV niedzieli adwentu, z rąk abpa Hosera przyjął sakrę biskupią. Obszerny reportaż dużo zdjęć.

Niedziela” „„Błogosławcie, a nie złorzeczcie” Dramatyczne wydarzenia ostatnich tygodni uświadomiły nam, że rozpoczyna się definitywna walka sił ciemności przeciwko Bogu i człowiekowi. Szatan od zarania dziejów ludzkości nienawidzi człowieka i usiłuje go unicestwić. Bóg zaś niezmiennie stawia na człowieka, którego ustanowił panem stworzenia. „Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony” (J 3, 17). Pytamy więc: jak mamy się zachować w tym czasie ciemności? Odpowiedź daje św. Paweł, radząc prześladowanym wyznawcom Chrystusa w Rzymie: „Błogosławcie tych, którzy was prześladują. Błogosławcie, a nie złorzeczcie”

 Dziś nie ma Gościa Niedzielnego.