Sklepik parafialny, 20 grudnia 2020r.

Zostało jeszcze kilka świec wigilijnych. Zakup takiej świecy, to realna pomoc dla osób, które naszej pomocy potrzebują.

Tak niewiele zostało do świąt, nie wiadomo w jak licznym gronie będziemy mogli się spotkać. Pamiętajmy o bliskich i znajomych, wyślijmy im kartę świąteczną z religijnym motywem i najważniejsze z opłatkiem.

Z kalendarzy pozostały już tylko kieszonkowe i książkowe. Zachęcamy, aby na prezent świąteczny dla dzieci i dorosłych wybrać dobrą książkę. Jest duży wybór, a niektóre ceny obniżone do 50%.                                                                                                              

 Dziś w IdziemySzansa na cud” „Rzekł do nich Jezus: «Napełnijcie stągwie wodą! ». I napełnili je aż po brzegi. Potem do nich powiedział: «Zaczerpnijcie teraz i zanieście staroście weselnemu! ». Oni zaś zanieśli”. Natychmiast i bez żadnych pytań. A jak by to było dziś? Wyobraźmy sobie, że jest około północy. Setka ludzi tańczy, ucztuje, a kelnerzy muszą wymienić naczynia. I właśnie w takiej chwili jeden z gości wstaje, zatrzymuje tych biegających kelnerów i mówi: ….

     „Pełen wiary i Ducha ŚwiętegoCzy w klimacie radości z przyjścia Jezusa na ziemię trzeba mówić o męczeństwie? Dlaczego akurat w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wspominamy św. Szczepana?

Niedziela” „„Wesprzyj kapłana” diecezji warszawsko-praskiej. Modlitewna akcjaFundacja Jednym Sercem oraz Wspólnota Pocieszyciele Maryi z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie zapraszają do modlitewnej akcji „Wesprzyj kapłana”. Więcej informacji w bieżącym numerze.

 W Gościu Niedzielnym: dodatek specjalny: Piękny obrazek Narodzenia Pana Jezusa oraz modlitwy na rozpoczęcie kolacji wigilijnej.

UWAGA. Następny numer to numer specjalny, wiele niespodzianek i artykuł: „Pogrzeb nieprzytulonych” 12 grudnia, z przyszpitalnego Domu Pogrzebowego w Otwocku, wyruszyło 11 karawanów zawierających trumienki ze zwłokami 650 dzieci zmarłych przed narodzeniem.

Mały Gość Niedzielny” Stajenka bożonarodzeniowa do samodzielnego złożenia. A także kod dostępu online do filmu animowanego “Największy z cudów”.