Sklepik parafialny, 29 listopada 2020r.

Są już świece wigilijne! Ich zakup to pomoc osobom będącym w potrzebie, a także drobny wkład w dzieło miłosierdzia.
To już Adwent, wkrótce święta, warto wysłać kartę świąteczną, z katolickim motywem świąt Bożego Narodzenia, opłatkiem i życzenia do najbliższych, niech to będzie wyraz naszej pamięci o Nich.
Są w sprzedaży kalendarze na nowy rok, Ciekawe i po obniżonych cenach książki to dobry prezent i pożyteczny sposób na spędzanie czasu w domu. Polecamy. W chwili obecnej b. duży wybór.

„ODDANIE 33” to niezwykłe wydarzenie mające przybliżyć nas do Jezusa w czasie pandemii. Niezwykłe rekolekcje, których fundamentem jest dzieło św. Ludwika de Montfort – „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” Rekolekcje te prowadzone w internecie, obejrzało w maju ponad 45 tys. osób, a w październiku 100 tys. Dziś tygodniki „Idziemy” i „Niedziela” zamieszczają płytę z tymi rekolekcjami. Adwent, to wspaniały moment, na przebycie z Maryją 33 kroków przybliżających nas do Jezusa.

W Gościu Niedzielnym: „Kalendarz ze Świętymi” na rok 2021

Mały Gość Niedzielny: Płyta „Cud nad cudami” Płyta Magdy Anioł z piosenkami m. inn. Nową piosenką adwentową.