Ogłoszenia Parafialne, XXX Niedziela Zwykła 25.10.2020r.

  1. Dzisiaj wypominki o 17.00 i różaniec o 17.30.
  2. W środę obchodzimy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Po mszy o 12 adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo kapliczek szensztackich. O 17 procesja za zmarłych i różaniec.
  4. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stolikach za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii.
  5. Bardzo dziękujemy paniom, które podjęły posługę w naszym kiosku parafialnym w zastępstwie p. Wojtka, który zmaga się z chorobą. Zachęcamy innych do pomocy.
  6. Powiatowe Centrum Zdrowia przy ul. Batorego zwraca się z prośbą o wsparcie remontu kaplicy szpitalnej. Wpłat można dokonywać na konto 43 1600 1462 1833 9866 3000 0034 (BNP Paribas).
  7. W związku z zaleceniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać maksymalnie 110 osób. Siadamy tylko w dużych ławkach w nawie głównej i między filarami, po 2 osoby na ławkę. Prosimy o przestrzeganie wszystkich pozostałych przepisów sanitarnych.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.