Ogłoszenia Parafialne, XXIX Niedziela Zwykła, 18.10.2020r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na misje. Dzisiaj również swoje imieniny przeżywa Ks. Łukasz, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Otaczamy również modlitwą Ks. Proboszcza, prosząc o szybki powrót do zdrowia.
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać w liturgii:

– w poniedziałek – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera;

– we wtorek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera;

– w czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity.

  1. Jeżeli nic się nie zmieni, to od środy wrócimy do celebracji Mszy świętych z udziałem wiernych w naszym kościele. Informacje będą na bieżąco podawane na stronie internetowej parafii oraz na Facebooku. Wszystkie przyjęte intencje mszalne są odprawiane przez naszych księży.
  2. Powiat otwocki jest w czerwonej strefie, w związku tym obowiązują nas ograniczenia: maksymalna ilość osób uczestniczących w liturgiach i nabożeństwach w naszym kościele to 110 osób. Siadamy tylko
    w dużych ławkach w nawie głównej i między filarami, po 2 osoby
    na ławkę. Prosimy o przestrzeganie wszystkich pozostałych przepisów sanitarnych.
  3. Wypominki, intencje mszalne i inne sprawy kancelaryjne, jeżeli nic się nie zmieni, będzie można załatwiać od środy. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.