Ogłoszenia parafialne, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 października 2020r.

  1. Dzisiaj błogosławieństwo kapliczek szensztackich, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy o 12. Taca przeznaczona na dom św. Faustyny w Ostrówku.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

Środa – wspomnienie NMP Różańcowej,

Czwartek – nabożeństwo do JP II po Mszy wieczornej a następnie spotkanie Rycerzy JP II.

  1. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Taca przeznaczona na remont dachu kościoła i plebanii. Po Mszy o 10.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do I KŚw. i ich rodziców.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dorośli – w dni powszednie po Mszy wieczornej, w niedziele – o 17.30, dzieci – we wtorek, środę i sobotę o 17.30.
  3. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stolikach za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii.
  4. Przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych obowiązujących w kościele. Szczegóły na kartkach przy wejściu do kościoła.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Tomasz Krzysztof Witkowski, kawaler z parafii tutejszej i Ewelina Cwalina, panna z Par. św. Wincentego a’Paulo w Otwocku. Zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.