Ogłoszenia parafialne, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 września 2020r.

  1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej podczas mszy świętej o 10.30. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w przyszłym roku o 17 w kościele. Kurs przedmałżeński o 19 w salce na plebanii. Młodzież klasy VIII szkoły podstawowej pragnącą rozpocząć przygotowania do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy z rodzicami na mszę o godz. 18.00.
  2. Dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. W tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,

Wtorek – nabożeństwo do św. Rity po mszy wieczornej,

Środa – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

  1. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii Świętej o 10.30. Taca przeznaczona na seminarium duchowne naszej diecezji. Przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny oraz na konserwację i utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie (przeniesiona z Wielkiego Piątku tego roku). Wypominki o 17.30.
  2. Książka intencji mszalnych na 2021 rok będzie dostępna od 28 września.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.