XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 września 2020r.

  1. Dzisiaj nabożeństwo fatimskie po mszy wieczornej oraz spotkanie formacyjne dla młodzieży.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej,

Środa – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,

Czwartek – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa,

Piątek –święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski,

  1. W przyszłą niedzielę I Komunia Święta o 10.30 (w miarę możliwości prosimy o uczestniczenie w innej mszy świętej ze względu na dużą ilość dzieci), spotkanie dla rodziców i dzieci pragnących przystąpić do I Komunii Świętej w naszej parafii w przyszłym roku o 17 w kościele, kurs przedmałżeński o 19 na plebanii.
  2. Młodzież klasy VIII szkoły podstawowej pragnącą rozpocząć przygotowania do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy z rodzicami w niedzielę, 20 września na mszę o godz. 18.00.
  3. Książka intencji na 2021 rok będzie dostępna od 28 września.
  4. Komisja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów podała ujednolicony tekst modlitw. Publikujemy go na naszej stronie internetowej. Warto zwrócić uwagę na „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami…” i „O Krwi i Wodo, któraś wypłynęła z Najświętszego Serca Jezusowego jako zdrój Miłosierdzia dla nas – ufam Tobie”.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.