Ogłoszenia parafialne, XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 6 września 2020r.

  1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracja i procesja eucharystyczna po mszy o 12.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, nabożeństwo do św. Michała Archanioła po mszy wieczornej,

Wtorek – święto Narodzenia NMP,

Czwartek – nabożeństwo do św. Jana Pawła II po mszy wieczornej, następnie spotkanie Rycerzy JP II, zapraszamy mężczyzn,

Sobota – wspomnienie Imienia NMP.

  1. W przyszłą niedzielę nabożeństwo fatimskie po mszy wieczornej, oraz spotkanie formacyjne dla młodzieży związane z synodem młodych również po mszy wieczornej na plebanii.
  2. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpoczynamy 20 września (niedziela) o godz. 19.00.
  3. Zapraszamy rodziców dzieci, które pragną przystąpić do I Komunii Świętej w naszej parafii w 2021 roku na spotkanie w niedzielę, 20 września o godz. 17.00 w kościele. Natomiast spotkanie dzieci przystępujących do rocznicy I Komunii Świętej w tym roku odbędzie się w środę, 23 września o godz. 19.00 na salce plebanii.
  4. Młodzież klasy VIII szkoły podstawowej pragnącą rozpocząć przygotowania do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy z rodzicami w niedzielę, 20 września na mszę o godz. 18.00.
  5. W najbliższą środę rozpoczynają się spotkania dla ministrantów. Zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu na godz. 16.30
  6. Władze diecezjalne oraz Inspektor Sanitarny Powiatu Otwockiego przypominają o bezwzględnym przestrzeganiu zaleceń sanitarnych obowiązujących w kościele: dezynfekcja rąk przy wejściu do kościoła, zakrywanie ust i nosa wewnątrz kościoła oraz zachowanie dystansu społecznego (1,5m) przed kościołem.
  7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Mateusz Mierzejewski, kawaler i Izabela Grzyb, panna, obydwoje z Parafii św. Piotra i Pawła w Bochum (Niemcy). Zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.